سامانه سنجش سرعت وکیفیت اینترنت 

جشنواره ماههای زرین شرکت مخابرات همدان

فرم قرارداد جشنواره ماههای زرین مخابرات

فرم قراردادجشنواره اینترنت پرسرعت با طعم تابستان

فرم قرارداد عادی ADSL

قرارداد ADSLسرویس IP VALID

توافق نامه سطح خدمات اینترنت با استفاده از فناوری اطلاعات

فرم بررسی امکانات فنی تلفن ثابت

کارت ثبت نام تلفن ثابت

 

محدوده واگذاری ADSL,VDSL در شهرهای استان همدان  

 

شماره 2020 پاسخگوی سئوالات شما کاربران محترم بصورت شبانه روزی
 

 
 مشترکین گرامی : سرعت  اینترنت دریافتی شما از مخابرات براساس کیلوبیت بر ثاینه می باشد(128کیلوبیت  یا 256 کیلوبیت)  ودرهنگام دانلود شما داده هارا براساس کیلوبایت دریافت می کنید بطورمثال اگراینترنت 128 کیلو بیت درثانیه را تقاضا کرده اید هنگام  دانلود سرعت دریافت را در8 ضرب کنید تا ازبایت به بیت تبدیل گردد مثلاٌ اینترنت خریداری شده با سرعت 128 کیلوبیت برثانیه توانایی حداکثر دانلود با 16 کیلوبایت برثانیه رادارد  
 
دغدغه مشترکین عزیز درخصوص  تمام شدن زودهنگام حجم ترافیک اینترنت آنها
آن چه که امروزمنجر به ناامنی مودمهای اینترنتی بی سیم میشود فراگیر شدن چند برنامه نرم افزاری  موبایلی ، ویندوزی و … بوده که برای دستیابی به کلمه عبور مودم های اینترنت طراحی ومودمهارا به نوعی هک می کنند . به طوری که در موارد متعدد شاهد این سوء استفاده مصرف و حتی اتمام ترافیک خطوط مشترکین  در چند ماه اخیر بوده ایم.لذا هنگامی که سرعت اینترنت به شدت کاهش پیدا می‌کند، یا ترافیک اینترنت زودتر از همیشه به اتمام می‌رسد، معمولا کاربران اینترنت انگشت اتهام را به سوی شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت برده و آنها را متهم به کم فروشی حجم ترافیک  می نمایند .حال آنکه  در برخی موارد این اتفاقات  به دلایل زیر خواهد بود .
 
1_اولین دلیل که باعث اتمام ترافیک زود هنگام مشترکین ADSLمی شود  دسترسی غیر مجاز افراد سودجو به اینترنت شما می باشد
 برای اینکه ADSL شما مورد سوء استفاده قرار نگیرد ساده ترین راه تغییر نام  (NAM SSID)  یا NETWORK و مخفی کردن (HIDEN) این نام است و برای پسورد نیز از کارکتر های عددی وحروفی کوچک و بزرگ و استفاده از اشکال همانند #،#4،@ می باشد .
یکی دیگر از راههای جلوگیری از سو ء استفاده از ADSLاستفاده از  MAC ADRESS گوشی و تبلت و .. ومعرفی این دستگاهها به مودم ADSL خانگی است . برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه تنظیم به وب سایت WWW.TCH.IR مراجعه نمائید.
2_دومین دلیل اگر تنظیمات دانلود اتوماتیک عکس ،صدا و فیلم در تلگرام شما فعال باشد  حجم ترافیک بسته شما زود تمام می شود
3_ سومین دلیل فعال بودن تنظیمات اتوماتیک Update ویندوز ویا هربرنامه ای دیگری که نیاز به اپدیت داشته باشدبرای جلوگیری از این امرUpdatاتوماتیک آنهارا غیرفعال  کنید
 اداره روابط عمومی مخابرات استان همدان


7240928 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان شرکت مخابرات استان همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net